N00434 | Stavební pozemek se všemi IS v centru Lažánek.

Lažánky
4 200 000 Kč (za nemovitost)
+ provize

Stavební pozemek se všemi IS (plyn, nová dvojí kanalizace, elektřina, vodovod + voda ze studny) v obci Lažánky mezi původní zástavbou při boční ulici u parku pro děti. Celková plocha pozemku je 365m2, stoji zde původní stavba RD 2+1 s průjezdem stodolou a hosp. stavením o celkové zastavěné ploše domu 130m2. Architektka zde vytvořila studii novostavby na místě stávající zahrady a stodoly, tak, aby bylo možno při výstavbě bydlet v původním domě a po dokončení jej zbourat a otevřít prostor před domem jižně orientované zahradě ze dvou stran kryté krásnými kamennými zdmi sousedů.
Vzhledem k započaté rekonstrukci původního domu je také možné její dokončení. Dům byl zvětšiny podřezán, je již plně suchý, s pěknou půdou pro event vestavbu, možnou přístavbou. Pokud hledáte úžasný "francouzský" dvorek s plným soukromým a romantickými kamennými zdmi okolo dvorku s jihozápadním sluncem, pak neváhejte s prohlídkou. Úrodná zahrádka v rohu parcely. Příjemní sousedé z obou stran.
Dispozice stávající stavby: předzahrádka vč. nájezdu do stodoly i vjezdu do dvorku vhodná k parkování, za vstupem do domu chodba, z něj vpravo pokoj s novou odizolovanou podlahou 9m2, za ním koupelna s vanou, dále WC s plyn. kotlem k ústřednímu topení, vlevo kuchyně (9m2) a pokoj (16m2) a spíž (4m2). Dům je částečně podsklepen (cca 13m2) a nad celým domem vč. stodoly je půda s pevnou betonovou podlahou a zdravými krovy.
Nemovitost je v osobním vlastnictví jedné osoby bez jakýchkoliv právních vad, zástav atd. Lze použít k zástavě vaší bance.
Dle vizualizace je možná nová výstavba (rozpočet je 3,5mil K) zděného domku 3+kk starostou již předschválená, nezávazná, celá parcela lze uvažovat jako stavební pro váš záměr.
Obec Lažánky má časté autobus. spoje na Bitýšku až do Brna....tedy ke všem službám, nosnému zaměstnavateli Hartmann Rico,a.s.,v místě krásná restaurace s kulturním programem, školka a 1.stupeň ZŠ aj. Úžasný vzduch nad lesy Bílého potoka, dva výborní sousedé, za rohem hřiště pro děti a zastávka autobusu.

Cena: 4,4milKč vč. provize, PENB G. Volné ihned.

  • Celková plocha:365 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Charakter okolní zástavby:obytná
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:silnice; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Ing. Zita Blažková

Kontaktní formulář